Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


/
 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti
Informacija
Brangieji svečiai ir nauji nariai, prašom registruotis tik neužimtais veikėjais iš veikėjų sąrašo ir neiškraipalioti vardų taškais, kableliais, šauktukais ar dar kokiom nesąmonėm.
Brangieji nariai, jūsų prašom neįgnoruoti administratorių pranešimų bei aktyviai reikštis visose forumo veiklose (apklausose, balsavimuose ir kitose temose)
Taip pat būtų labai smagu, jei mūsų mielieji gyventojai karts nuo karto vis kur nors įkištų forumo banerį ar persiūstų linką per skaipą.
Ačiū už dėmėsį. ;*
Administracija
Ieškomi
Šiuo metu forume
Iš viso dabar vartotojų 3:: 0 registruotų, 0 slaptų ir 3 svečių

Nieko

Daugiausia vartotojų (23) buvo Kv. 02 02, 2012 7:13 pm
Top posters
moew.
Matthew kambarys 2yvny9uMatthew kambarys 2yvny9uMatthew kambarys 2yvny9u 
nenaudojama14.
Matthew kambarys 2yvny9uMatthew kambarys 2yvny9uMatthew kambarys 2yvny9u 
nenaudojama.
Matthew kambarys 2yvny9uMatthew kambarys 2yvny9uMatthew kambarys 2yvny9u 
nenaudojama3.
Matthew kambarys 2yvny9uMatthew kambarys 2yvny9uMatthew kambarys 2yvny9u 
nenaudojama12.
Matthew kambarys 2yvny9uMatthew kambarys 2yvny9uMatthew kambarys 2yvny9u 
nenaudojama20.
Matthew kambarys 2yvny9uMatthew kambarys 2yvny9uMatthew kambarys 2yvny9u 
nenaudojama18.
Matthew kambarys 2yvny9uMatthew kambarys 2yvny9uMatthew kambarys 2yvny9u 
nenaudojama22.
Matthew kambarys 2yvny9uMatthew kambarys 2yvny9uMatthew kambarys 2yvny9u 
nenaudojama27.
Matthew kambarys 2yvny9uMatthew kambarys 2yvny9uMatthew kambarys 2yvny9u 
nenaudojama11.
Matthew kambarys 2yvny9uMatthew kambarys 2yvny9uMatthew kambarys 2yvny9u 
Orai
Paslapčių pilame miestelyje vyrauja neįtikėtinai karšta vasara. Dieną oras įšyla iki dvidešimt penkių laipsnių, o naktį nedaug te ir nukrinta, vos iki aštuoniolikos laipsnių šilumos. Tad keliaukit visi stovyklaut, o šiltus megztinius slėpkit giliai giliai spintoje.
Prisijungti
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Prijungti mane automatiškai kiekvieno apsilankymo metu: 
:: Aš pamiršau savo slaptažodį
Savaitės geriausi
TOP AVATARAS


TOP PARAŠAS


TOP RANGAS


SAVAITĖS POSTERIS


 

 Matthew kambarys

Go down 
2 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
nenaudojama14.
why do you smile like
you have told a secret?



number of post's: : 263
join date: : 2012-01-31

Matthew kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Matthew kambarys   Matthew kambarys Icon_minitimeKv. 02 02, 2012 6:02 pm

...
Atgal į viršų Go down
moew.
why do you smile like
you have told a secret?
moew.


number of post's: : 633
join date: : 2011-05-07

Matthew kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Matthew kambarys   Matthew kambarys Icon_minitimeSk. 02 05, 2012 12:09 pm

Iš įpročio čerė atėjo tiesiai čia, nes jiedu visad taip darydavo, kad netrukdytų šeimos nariams. Nusispyrusi batukus čerė atsisėdo minkštoje mato lovoje sukryžiavusi kojytes ir tvarkingai sudejusi rankas žiūrėjo į vieną tašką ir laukdama jo ir apie kažką galvodama.
Atgal į viršų Go down
https://secretshurt.forumlt.com
nenaudojama14.
why do you smile like
you have told a secret?



number of post's: : 263
join date: : 2012-01-31

Matthew kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Matthew kambarys   Matthew kambarys Icon_minitimeSk. 02 05, 2012 12:11 pm

Ateina čia vis dar laukdamas atsakymo į savo klausimą. Uždaręs duris nusimeta švarką, na juk su juo būtų karšta, juk pas jį tai šilta. numetęs jį kažkur ant kėdės, nueina prie lovos ir įsitaiso ant jos šalia Čerės, nu gi kaip visad.
Atgal į viršų Go down
moew.
why do you smile like
you have told a secret?
moew.


number of post's: : 633
join date: : 2011-05-07

Matthew kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Matthew kambarys   Matthew kambarys Icon_minitimeSk. 02 05, 2012 12:19 pm

-bijau, kad jis myli mane, kaip moterį, o ne kaip seserį.- atsidūsta žiūrėdama į tą vieną tašką net ir matui atėjus. -bet.- atsisuka į jį nusišypsodama.- tai nesvarbu, paveikime geriau ką nors linksmo.- paplekšnoja jo šlaunį nuvydama visas blogas mintis.
Atgal į viršų Go down
https://secretshurt.forumlt.com
nenaudojama14.
why do you smile like
you have told a secret?



number of post's: : 263
join date: : 2012-01-31

Matthew kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Matthew kambarys   Matthew kambarys Icon_minitimeSk. 02 05, 2012 12:28 pm

- Pala, pala. Bet juk jūs brolis ir sesuo. - papurto galvą, na tai jam gan neįtikima atrodo - Na tiek to, ką norėtum nuveikti? - paklausia pažvelgdamas į ją, nu gi vis dar kažkaip truputuką galvoja apie jos brolį, bet paskui tik papurto galvą bandydamas išvyt visas mintis apie tai
Atgal į viršų Go down
moew.
why do you smile like
you have told a secret?
moew.


number of post's: : 633
join date: : 2011-05-07

Matthew kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Matthew kambarys   Matthew kambarys Icon_minitimeSk. 02 05, 2012 12:35 pm

-iš tiesų tai mūsų nesieja jokie giminystės ryšiai. Jis - mano pamotės sūnus.- gūžteli petukais vėl grîždama prie savo minčių, bet visa laimė, kad matas jas išsklaidė. -galim pažiūrėti filmą arba pažaisti kokį žaidimą. Dar neišmetei savo plesteišeno?- vėl išsišiepia išsitiesdama lovoj ir iš apačios žiūrėdama į matą.
Atgal į viršų Go down
https://secretshurt.forumlt.com
nenaudojama14.
why do you smile like
you have told a secret?



number of post's: : 263
join date: : 2012-01-31

Matthew kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Matthew kambarys   Matthew kambarys Icon_minitimeSk. 02 05, 2012 12:42 pm

- Neišmečiau dar kažkur turiu lyg tai. - palinksi, nu gi jei namiškiai nieko neišmetė iš jo kambario, tai turėtų būt kažkur, bet kas juos žino - Kad ir kaip ten būtų, juo su tavim tikrai nežaisiu, nes tu visada žaidi nesąžiningai. - papučia šiek tiek lūpas, nes nu gi taip ir būdavo, ji specialiai jį pradėdavo blaškyt, kad anas prakištų
Atgal į viršų Go down
moew.
why do you smile like
you have told a secret?
moew.


number of post's: : 633
join date: : 2011-05-07

Matthew kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Matthew kambarys   Matthew kambarys Icon_minitimeSk. 02 05, 2012 12:49 pm

-ėė nuu, aš sąąžiningai, tikrai.- suspaudžia lūputes ir kojytes sulenkia. Nori žaist mergaitė, visad su matu smagu būna. -tu pats man nusileidi.- iškiša liežuvį sukikendama.
Atgal į viršų Go down
https://secretshurt.forumlt.com
nenaudojama14.
why do you smile like
you have told a secret?



number of post's: : 263
join date: : 2012-01-31

Matthew kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Matthew kambarys   Matthew kambarys Icon_minitimeSk. 02 05, 2012 12:52 pm

- Visai ne. Tu mane pradedi blaškyt. - palinksi - O dėl to nusileidimo, nu taigi, kad paskui nevaikščiotum nusiminus visą dieną, dėl to, kad sausai tave sutriuškinau. - nusijuokia, reikia gi gerutį čia pavaidint labai jau
Atgal į viršų Go down
moew.
why do you smile like
you have told a secret?
moew.


number of post's: : 633
join date: : 2011-05-07

Matthew kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Matthew kambarys   Matthew kambarys Icon_minitimeSk. 02 05, 2012 1:04 pm

-ir kaip gi aš tave ten blaškau?- pavartalioja akutes apsimesdama labai jau gerute tokia, lyg niekaip negalėtum pripaišyt jai kokių nedorybių.- mhm mhm, tik dabar taip sakai, nors iš tiesų aš visad tau ant kulnų lipu.- suspaudžia lūpytėse šypseną niurkydama savo plaukų sruogą ir į ją žiūrėdama.
Atgal į viršų Go down
https://secretshurt.forumlt.com
nenaudojama14.
why do you smile like
you have told a secret?



number of post's: : 263
join date: : 2012-01-31

Matthew kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Matthew kambarys   Matthew kambarys Icon_minitimeSk. 02 05, 2012 1:30 pm

- aha, tu geriau galvok ką mes veiksim, nes šitas žaidimas tikrai atkrenta. - palinksi, nu gi nežais jis su ja, nes žino, kad šita visada sukčiaus prieš jį
Atgal į viršų Go down
moew.
why do you smile like
you have told a secret?
moew.


number of post's: : 633
join date: : 2011-05-07

Matthew kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Matthew kambarys   Matthew kambarys Icon_minitimeSk. 02 05, 2012 1:43 pm

-pff. Pats ir galvok, jei netinka tai ką siūlau.- sukryžiuoja rankutes po papais ai pakreipia galvelę į jį. Minkšta jai čia gulėt, tai per daug ir nesireiškia. O čerė niekad prieš jį nesukčiauja, nebent tik pasitelkia moterišką žavesį karts nuo karto.
Atgal į viršų Go down
https://secretshurt.forumlt.com
nenaudojama14.
why do you smile like
you have told a secret?



number of post's: : 263
join date: : 2012-01-31

Matthew kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Matthew kambarys   Matthew kambarys Icon_minitimeSk. 02 05, 2012 1:47 pm

Karts nuo karto? Gal geriau reikėtų sakyti nuolatos.
- nu ir viskas, tada gulėsim čia. - palinksi, nu žiūrės kaip ilgai ji ištvers čia nieko neveikdama, o tiesiog vartydamasi ant jo lovos
Atgal į viršų Go down
moew.
why do you smile like
you have told a secret?
moew.


number of post's: : 633
join date: : 2011-05-07

Matthew kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Matthew kambarys   Matthew kambarys Icon_minitimeSk. 02 05, 2012 2:24 pm

Tai čerė nekalta, kad matas visur ja tik žavisi. -nuu ir gerai.- pritaria jam ir susirietusi į kamuoliuką ant šono žiūri į jį su švelnia šypsenyte. Ji gi kantrybės tai turi.
Atgal į viršų Go down
https://secretshurt.forumlt.com
nenaudojama14.
why do you smile like
you have told a secret?



number of post's: : 263
join date: : 2012-01-31

Matthew kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Matthew kambarys   Matthew kambarys Icon_minitimeSk. 02 05, 2012 4:35 pm

- Šalta? - paklausia, nu gi ką jis žino, gal šalta, kad čia susirietus į kamuoliuką - Kodėl taip žiūri? - po kiek laiko paklausia, nu gi šiaip tai būtų visai faiani sužinot, kas toj jos galvelėj sukasi, kai taip į jį žiūri
Atgal į viršų Go down
moew.
why do you smile like
you have told a secret?
moew.


number of post's: : 633
join date: : 2011-05-07

Matthew kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Matthew kambarys   Matthew kambarys Icon_minitimeSk. 02 05, 2012 4:40 pm

Papurto galvelę atsakydama į mato klausimą ir tik dar labiau nusišypso. Guli visiškai atsipalaidavusi lėtai ir giliai alsuodama.-ar tau su manim nejauku?- paklausia taip ramiai, nes jam paklausus apie ką čerė galvojo, ji būtent apie tai ir galvojo.
Atgal į viršų Go down
https://secretshurt.forumlt.com
nenaudojama14.
why do you smile like
you have told a secret?



number of post's: : 263
join date: : 2012-01-31

Matthew kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Matthew kambarys   Matthew kambarys Icon_minitimeSk. 02 05, 2012 4:51 pm

Išgirdęs jos klausimą jau nori iš kar atsakyti, kad ne, tačiau prisiminęs tą momentą prie parko prisiverčia save šiek tiek apie tai pagalvoti.
- Dabar ne. - pamąstęs atsako - O tau?
Atgal į viršų Go down
moew.
why do you smile like
you have told a secret?
moew.


number of post's: : 633
join date: : 2011-05-07

Matthew kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Matthew kambarys   Matthew kambarys Icon_minitimeSk. 02 05, 2012 5:01 pm

-man su tavim jauku.- šypsos vis dar ir palenda po kaldra, nes nuogom kojytėm gi nefaainai, nors pas matą ir nešalta.- žinai aš nesupyksiu, jei tu jauti man ne tą patį, ką aš jaučiu tau, bet noriu, kad pasakytum man, kad neprisigalvočiau to ko niekad nebus.- pagaluau čerė išdrysta tai pasakyt, nors vis dar atrodo ramiai, lyg šiaip kalbėtų prieš miegą.
Atgal į viršų Go down
https://secretshurt.forumlt.com
nenaudojama14.
why do you smile like
you have told a secret?



number of post's: : 263
join date: : 2012-01-31

Matthew kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Matthew kambarys   Matthew kambarys Icon_minitimeSk. 02 05, 2012 5:15 pm

- Tada gerai. - šypteli, o išgirdęs, kas ją neramina tik atsidūsta - Aš myliu tave, Čere. Myliu tikriausiai daug labiau, nei tu įsivaizduoji. Visada mylėjau. - švelniai šypteli pirštais perbraukdamas jai per skruostą, tarsi nuramindamas. Nu gi dabar galęs neabejot ten dėl nieko.
Atgal į viršų Go down
moew.
why do you smile like
you have told a secret?
moew.


number of post's: : 633
join date: : 2011-05-07

Matthew kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Matthew kambarys   Matthew kambarys Icon_minitimeSk. 02 05, 2012 5:22 pm

Išgirdusi mato žodžius tikrai nusiramina, o tie drugeliai vėl jos pilvely skraidyt pradėjo.- aš irgi tave labai myliu, Matai.- nusišypso paglostydama jo delniuką.
Atgal į viršų Go down
https://secretshurt.forumlt.com
nenaudojama14.
why do you smile like
you have told a secret?



number of post's: : 263
join date: : 2012-01-31

Matthew kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Matthew kambarys   Matthew kambarys Icon_minitimeSk. 02 05, 2012 5:45 pm

šyptelėjęs pakšteli jai į lūpas.
- Papasakok man ką nors. - šypteli truputuką atsitraukdamas nuo jos - Kas gero įvyko, kol manęs nebuvo? - paklausia, nu gi gal kas nors ir savrbaus arba šiaip įdomaus buvo.
Atgal į viršų Go down
moew.
why do you smile like
you have told a secret?
moew.


number of post's: : 633
join date: : 2011-05-07

Matthew kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Matthew kambarys   Matthew kambarys Icon_minitimeSk. 02 05, 2012 5:55 pm

Apsilaižo lūputes kiek nepatenkinta, dėl tokio menko bučkio. Atsiverčia ant nugaros žiūrėdama į lubas.- naa, neseniai buvau parduotuvėj, nusipirkau porą laboūtinų. Laabai seksi tookių.- išsišiepia juos prisiminusi.-taada koletrė, -atsisuka į jį- mano dar viena netikra sesuo, prisimeni?- vėl į lubas žiūri- įsigijo vaiką..- atsidūsta baigusi šnekėt.- daar turėjau porą fainų fotosesijų, su visai garsiais fotografais. Manau, greit išgarsėsiu mados pasaulyje.- sukikena į delniuką užsisvajodama, kokia žvaigžde ji ten bus.
Atgal į viršų Go down
https://secretshurt.forumlt.com
nenaudojama14.
why do you smile like
you have told a secret?



number of post's: : 263
join date: : 2012-01-31

Matthew kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Matthew kambarys   Matthew kambarys Icon_minitimeSk. 02 05, 2012 6:53 pm

- Įsigijo vaiką? - kilsteli antakį, nu gi juokingai nuskambėjo, taip tarsi juos galima būtų parduotuvėj nusipirkt - Taip, taip, patapsi kokia nors super star ir pamirši mane. - palinksi tokia žinovo mina, nu gi va čia nereikia net jokių ekstrasensų ar aiškiaregių jis ir taip viską žino
Atgal į viršų Go down
moew.
why do you smile like
you have told a secret?
moew.


number of post's: : 633
join date: : 2011-05-07

Matthew kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Matthew kambarys   Matthew kambarys Icon_minitimeSk. 02 05, 2012 8:15 pm

-nuu kažkaip ten.- pamosikuoja delniuku, pati gi nesigaudo, kaip ten viskas buvo su tuo vaiku.- ..ir aš gana dažnai sakydavau jai juokais, kai tu tapsi žvaigžde pasaulinio dyydžio parašyk man parašyk man laišką iš Paryžiaus...- uždainuoja čerė labai į temą, kojele į taktą mušdama.
Atgal į viršų Go down
https://secretshurt.forumlt.com
nenaudojama14.
why do you smile like
you have told a secret?



number of post's: : 263
join date: : 2012-01-31

Matthew kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Matthew kambarys   Matthew kambarys Icon_minitimeSk. 02 05, 2012 8:49 pm

- Tai parašysi man laišką iš paryžiaus? Arba iš Holivudo? ar visai pamirši ir nei to neparašysi? - kilsteli antakiuką susidomėjęs, nu gi įdomu ar šita saulelė pasivargins jam bent laišką parašyt
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Matthew kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Matthew kambarys   Matthew kambarys Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Matthew kambarys
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Dominiko kambarys
» Christian kambarys
» Taylor kambarys
» Čerės kambarys
» Kristelės kambarys.

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: -.šiukšlės.--
Pereiti į: