Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


/
 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti
Informacija
Brangieji svečiai ir nauji nariai, prašom registruotis tik neužimtais veikėjais iš veikėjų sąrašo ir neiškraipalioti vardų taškais, kableliais, šauktukais ar dar kokiom nesąmonėm.
Brangieji nariai, jūsų prašom neįgnoruoti administratorių pranešimų bei aktyviai reikštis visose forumo veiklose (apklausose, balsavimuose ir kitose temose)
Taip pat būtų labai smagu, jei mūsų mielieji gyventojai karts nuo karto vis kur nors įkištų forumo banerį ar persiūstų linką per skaipą.
Ačiū už dėmėsį. ;*
Administracija
Ieškomi
Šiuo metu forume
Iš viso dabar vartotojų 3:: 0 registruotų, 0 slaptų ir 3 svečių

Nieko

Daugiausia vartotojų (23) buvo Kv. 02 02, 2012 7:13 pm
Top posters
moew.
Gabrielės kabinetas 2yvny9uGabrielės kabinetas 2yvny9uGabrielės kabinetas 2yvny9u 
nenaudojama14.
Gabrielės kabinetas 2yvny9uGabrielės kabinetas 2yvny9uGabrielės kabinetas 2yvny9u 
nenaudojama.
Gabrielės kabinetas 2yvny9uGabrielės kabinetas 2yvny9uGabrielės kabinetas 2yvny9u 
nenaudojama3.
Gabrielės kabinetas 2yvny9uGabrielės kabinetas 2yvny9uGabrielės kabinetas 2yvny9u 
nenaudojama12.
Gabrielės kabinetas 2yvny9uGabrielės kabinetas 2yvny9uGabrielės kabinetas 2yvny9u 
nenaudojama20.
Gabrielės kabinetas 2yvny9uGabrielės kabinetas 2yvny9uGabrielės kabinetas 2yvny9u 
nenaudojama18.
Gabrielės kabinetas 2yvny9uGabrielės kabinetas 2yvny9uGabrielės kabinetas 2yvny9u 
nenaudojama22.
Gabrielės kabinetas 2yvny9uGabrielės kabinetas 2yvny9uGabrielės kabinetas 2yvny9u 
nenaudojama27.
Gabrielės kabinetas 2yvny9uGabrielės kabinetas 2yvny9uGabrielės kabinetas 2yvny9u 
nenaudojama11.
Gabrielės kabinetas 2yvny9uGabrielės kabinetas 2yvny9uGabrielės kabinetas 2yvny9u 
Orai
Paslapčių pilame miestelyje vyrauja neįtikėtinai karšta vasara. Dieną oras įšyla iki dvidešimt penkių laipsnių, o naktį nedaug te ir nukrinta, vos iki aštuoniolikos laipsnių šilumos. Tad keliaukit visi stovyklaut, o šiltus megztinius slėpkit giliai giliai spintoje.
Prisijungti
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Prijungti mane automatiškai kiekvieno apsilankymo metu: 
:: Aš pamiršau savo slaptažodį
Savaitės geriausi
TOP AVATARAS


TOP PARAŠAS


TOP RANGAS


SAVAITĖS POSTERIS


 

 Gabrielės kabinetas

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
nenaudojama23.
why do you smile like
you have told a secret?



number of post's: : 39
join date: : 2012-02-02

Gabrielės kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Gabrielės kabinetas   Gabrielės kabinetas Icon_minitimeŠt. 02 04, 2012 7:03 pm

.
Atgal į viršų Go down
nenaudojama23.
why do you smile like
you have told a secret?



number of post's: : 39
join date: : 2012-02-02

Gabrielės kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabrielės kabinetas   Gabrielės kabinetas Icon_minitimeŠt. 02 04, 2012 7:06 pm

Atėjusi čia, gabrielė nusimeta skrybėlę ant sofos krašto, tašę pasidėjusi ant stalo įsitaisė be gali patogiame, dideliame ir prabangiame krėsle, atsipūsdama ir iš lėto pasinerdama į kasdieninius popierius. Sutartis, sąskaitas ir taip toliau.
Atgal į viršų Go down
nenaudojama12.
why do you smile like
you have told a secret?



number of post's: : 124
join date: : 2012-01-30

Gabrielės kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabrielės kabinetas   Gabrielės kabinetas Icon_minitimeŠt. 02 04, 2012 7:48 pm

Prie jos kabineto durų priėjo Ewan'as. Ir aišku pasibeldė į duris. Lėtai palenkęs durų rankeną jis pravėrė duris.- Labas Madam Gabriele.- Pasakė su šypsena veide ir iš karto tęsė.- Gal būtų galima užeiti?- Aišku dar jis tik galvą buvo įkišęs, todėl nesimatė jo prasagstytų marškinių, o be marškinių gi jis daugiau nieko ir neturėjo..
Atgal į viršų Go down
nenaudojama23.
why do you smile like
you have told a secret?



number of post's: : 39
join date: : 2012-02-02

Gabrielės kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabrielės kabinetas   Gabrielės kabinetas Icon_minitimeŠt. 02 04, 2012 9:28 pm

Pasigirdus krebždėjimui už durų, gabrielė pakėlė akis ir pamatė tą patį vaikinuką, kuris taip pakėlė jos nuotaiką. Keistai besišypsodama ji žiūri į jį.
-na,, priklausomai nuo to, ką svarbaus norite man pasakyti.- gūžtelėjo petukais ir vėl nuleido akis į popierius.
Atgal į viršų Go down
nenaudojama12.
why do you smile like
you have told a secret?



number of post's: : 124
join date: : 2012-01-30

Gabrielės kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabrielės kabinetas   Gabrielės kabinetas Icon_minitimeŠt. 02 04, 2012 9:33 pm

((Prisijungei tada kai man eit reikia...))

Vaikinukas nusišypsojo ir įėjo pro duris. Aišku kad kai kas nepagalvotu, kad jis yra nepadorus tai taip, jis buvo su kelnėmis. Nuėjęs atsirėmė į kėdę rankomis ir nužvelgė merginą sėdinčią ant kėdės.- Girdėjau, kad labai pakėliau tau nuotaiką.- Nusijuokė.- Tu kažkokia įsitempus.. ne per daug kartais dirbi? atsipalaiduoti nespėji, ar kaip?- Paklausė nusišypsodamas savo sexy šypsenėle ir aišku kalbėjo apie Gabrielės mėgstamą apsipalaidavimo būda.
Atgal į viršų Go down
nenaudojama23.
why do you smile like
you have told a secret?



number of post's: : 39
join date: : 2012-02-02

Gabrielės kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabrielės kabinetas   Gabrielės kabinetas Icon_minitimeŠt. 02 04, 2012 9:58 pm

-ir kas gi tau taip sakė?- besišypsodama, tačiau akių nuo popierių nepatraukdama ji kalbėjo ramiai ir tvirtai, kaip visada. Išgirdusi tolimesnius jo žodžius pakelia akutes į vaikiną.
-brangusis, žinai kas yra spa?- sumirksėdama akutėm ji žvelgia į jį, na tiksliau lėtai nužvelgia.- kai pavarrkstu, man suteikia tokį masažą, kurio tu net ir pasimokinęs nesuteiktum. Bet ačiū už rūpestį, esu tikrai pamaloninta.

(( nu ką aš galiu padaryyt :DD))
Atgal į viršų Go down
nenaudojama12.
why do you smile like
you have told a secret?



number of post's: : 124
join date: : 2012-01-30

Gabrielės kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabrielės kabinetas   Gabrielės kabinetas Icon_minitimeSk. 02 05, 2012 7:55 am

Vaikinukas nusišypsojo.- Padavėjai sakė, kad jau labai linksma išėjai.- Nusijuokė ir tada vėl pasižiūrėjo į merginą. Jam įdomu buvo, kodėl ta mergina jį taip traukė? Ji tikrai žinojo apie kokį atsipalaidavimą vaikinas kalbėjo, bet tai matosi, kad apsimeta maža durnele ir ignoruoja tai.- neveltui man pone madam Gabriella siūlė dirbti SPA.- Nusijuokė vaikinukas su šiokia tokia šypsena veide.
Atgal į viršų Go down
nenaudojama23.
why do you smile like
you have told a secret?



number of post's: : 39
join date: : 2012-02-02

Gabrielės kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabrielės kabinetas   Gabrielės kabinetas Icon_minitimeSk. 02 05, 2012 8:43 am

Pažvelgė į ewaną atsilošusi savo kėdutėj. -prašyčiau, kokia aš ponia..- gabė nusišypsodama prrbraukė pirštuku per savo apatinę lūpą. -ir kas gi tau siūlė čia dirbti?- pasiteirauja, nes ji taigi tikrai niekad jam nieko nesiūlė.-kokios rūšies masažą moki geriausiai? Su laiminga pabaiga?- papūtusi lūputes gabė apsimetė, kad rimtai svarsto apie jo priėmimą, nors tai buvo tik vaidyba.
Atgal į viršų Go down
nenaudojama12.
why do you smile like
you have told a secret?



number of post's: : 124
join date: : 2012-01-30

Gabrielės kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabrielės kabinetas   Gabrielės kabinetas Icon_minitimeSk. 02 05, 2012 9:03 am

- Nu o tai kas daugiau?- Nusijuokė atsakydamas į klausimą apie ponia. Aišku vis dar nenuleido savo sexy akyčių nuo jos ir vėl prabilo.- Ai, siūlė man kai kas, bet tai atsisakiau.- Nusišypasojo vaikinukas.- O jums jau taip rūpi toks masažas?- Paklausė tuo savo tokiu pedo balsu, kuris leido suprasti, kad mergina tikrai yra kažkokia iškrypus dėl to.
Atgal į viršų Go down
nenaudojama23.
why do you smile like
you have told a secret?



number of post's: : 39
join date: : 2012-02-02

Gabrielės kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabrielės kabinetas   Gabrielės kabinetas Icon_minitimeKv. 02 09, 2012 9:57 am

-aš nesu ištekėjusi, kad galėtumėte vadinti mane ponia.- gūžteli petukais atsainiai atsakydama. Pažvelgia į jį, kai vaikinukas taip keistai šnekėt pradeda. -kaip supratau, jūs atėjote čia darbo ieškoti, o kaip jūsų nuomone aš galiu jus priimti, nežinodama ką ruošiatės čia daryti?-paklausia tokiu rimtu ir dalykišku tonu, nors puikiai supranta ko atėjo šis bernelis.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Gabrielės kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabrielės kabinetas   Gabrielės kabinetas Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Gabrielės kabinetas
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: -.šiukšlės.--
Pereiti į: