Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


/
 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti
Informacija
Brangieji svečiai ir nauji nariai, prašom registruotis tik neužimtais veikėjais iš veikėjų sąrašo ir neiškraipalioti vardų taškais, kableliais, šauktukais ar dar kokiom nesąmonėm.
Brangieji nariai, jūsų prašom neįgnoruoti administratorių pranešimų bei aktyviai reikštis visose forumo veiklose (apklausose, balsavimuose ir kitose temose)
Taip pat būtų labai smagu, jei mūsų mielieji gyventojai karts nuo karto vis kur nors įkištų forumo banerį ar persiūstų linką per skaipą.
Ačiū už dėmėsį. ;*
Administracija
Ieškomi
Šiuo metu forume
Iš viso dabar vartotojų 3:: 0 registruotų, 0 slaptų ir 3 svečių

Nieko

Daugiausia vartotojų (23) buvo Kv. 02 02, 2012 7:13 pm
Top posters
moew.
SVAARBU! 2yvny9uSVAARBU! 2yvny9uSVAARBU! 2yvny9u 
nenaudojama14.
SVAARBU! 2yvny9uSVAARBU! 2yvny9uSVAARBU! 2yvny9u 
nenaudojama.
SVAARBU! 2yvny9uSVAARBU! 2yvny9uSVAARBU! 2yvny9u 
nenaudojama3.
SVAARBU! 2yvny9uSVAARBU! 2yvny9uSVAARBU! 2yvny9u 
nenaudojama12.
SVAARBU! 2yvny9uSVAARBU! 2yvny9uSVAARBU! 2yvny9u 
nenaudojama20.
SVAARBU! 2yvny9uSVAARBU! 2yvny9uSVAARBU! 2yvny9u 
nenaudojama18.
SVAARBU! 2yvny9uSVAARBU! 2yvny9uSVAARBU! 2yvny9u 
nenaudojama22.
SVAARBU! 2yvny9uSVAARBU! 2yvny9uSVAARBU! 2yvny9u 
nenaudojama27.
SVAARBU! 2yvny9uSVAARBU! 2yvny9uSVAARBU! 2yvny9u 
nenaudojama11.
SVAARBU! 2yvny9uSVAARBU! 2yvny9uSVAARBU! 2yvny9u 
Orai
Paslapčių pilame miestelyje vyrauja neįtikėtinai karšta vasara. Dieną oras įšyla iki dvidešimt penkių laipsnių, o naktį nedaug te ir nukrinta, vos iki aštuoniolikos laipsnių šilumos. Tad keliaukit visi stovyklaut, o šiltus megztinius slėpkit giliai giliai spintoje.
Prisijungti
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Prijungti mane automatiškai kiekvieno apsilankymo metu: 
:: Aš pamiršau savo slaptažodį
Savaitės geriausi
TOP AVATARAS


TOP PARAŠAS


TOP RANGAS


SAVAITĖS POSTERIS


 

 SVAARBU!

Go down 
5 posters
AutoriusPranešimas
nenaudojama.
your heaven is a place on earth with me.
nenaudojama.


number of post's: : 213
join date: : 2011-05-08

SVAARBU! Empty
RašytiTemos pavadinimas: SVAARBU!   SVAARBU! Icon_minitimePir. 02 06, 2012 2:01 pm

Tai vat, brangieji, matom kaip čia pas mus baisiai nuobodu ir niekas neisrieškia niekur. Taaip ilgai būt egali, tuurim nuspręst ką visgi mes norim daryt. Tad būtų labai šaunu, jeei visi surašytumėt čionais savo skaipus (gaalir ir man į pm, jei nenorit viešint) ir padarę skaipo čiatą, mes visi drauge nuspręsim ko norim ir kaip padaryt, kad čia būtų linksma labai labai.
aiišku, jei nenorit, negalit jungtis prie skaipo, aarba apsikritai apie tokį daiktą pirmą kart girdit, tai gaalit savo pasiūlymus, idėjas ir mintis rašyt čia.


ačiū už dėmesį, ir tikimės, kad neignoruosit šito pranešimo, visgi stengėmės dėl visų gerovės. ;*
Atgal į viršų Go down
moew.
why do you smile like
you have told a secret?
moew.


number of post's: : 633
join date: : 2011-05-07

SVAARBU! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SVAARBU!   SVAARBU! Icon_minitimeTr. 02 08, 2012 4:18 pm

geerai, katinėliai.. mes jus supratome. tiik, būtų gražu iš jūsų pusės, jei pasakytumės mum, kad jum čia nefainai ir nieeko jūs čia nenorit veikt. iš tikrųju labai mus nuliūdinot, todėlo kitą savaitę planuojam užsidaryti ir pradėti viską iš naujo. ir šį kartą būtų malonu, jei bent jau nesiregistruotumėt veltui.
Atgal į viršų Go down
https://secretshurt.forumlt.com
nenaudojama22.
why do you smile like
you have told a secret?



number of post's: : 81
join date: : 2012-02-02

SVAARBU! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SVAARBU!   SVAARBU! Icon_minitimeTr. 02 08, 2012 4:59 pm

jei kursit nauja foruma, duokit zinot, nes kaip admines visai neblogos pasirodet ;D
noreciau prisideti kazuom prie kito forumo kurimo, tikiuosi jis ilgiau laikys nei sis
Atgal į viršų Go down
nenaudojama27.
why do you smile like
you have told a secret?



number of post's: : 71
join date: : 2012-02-04

SVAARBU! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SVAARBU!   SVAARBU! Icon_minitimeTr. 02 08, 2012 5:01 pm

neuždarykit, reikėtų labiau paplatinti, šiek tiek pravalyti narius (na tuos kurie nesilankė) jei yra tokių. Jei kursit naują, tai būtinai praneškit noriu prisiregistruot facebook: ineta aleknavičiūtė, skype: chocolatecreame
Atgal į viršų Go down
moew.
why do you smile like
you have told a secret?
moew.


number of post's: : 633
join date: : 2011-05-07

SVAARBU! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SVAARBU!   SVAARBU! Icon_minitimeTr. 02 08, 2012 5:16 pm

mes dirbom prie jo, bet regis, jame kažko trūko. kadangi aš dar ne kaip jaučiuos po operacijos, tai kol kas paliksim taip, kaip yra, o kitą savaitę jau kažką galvosim, tikiuos. tiems, kam čia buvo smagu ir norėtų toliau čia būtki (bei ebus pasyvus kitą kartą) gali susisiekti su manim skaipu.
paule11111
(nepri=adu, kad i6 kart priimsiu, d4l tos pa2ioos sveikatos :) )
Atgal į viršų Go down
https://secretshurt.forumlt.com
nenaudojama6.
why do you smile like
you have told a secret?



number of post's: : 34
join date: : 2012-01-30

SVAARBU! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SVAARBU!   SVAARBU! Icon_minitimeTr. 02 08, 2012 5:41 pm

Aš iš tiesų nenorėčiau, kad užsidarytumėte >.<
tik gal ne laiku atsidarėte, nesupraskite klaidingai, bet daug kam mokslai ir pnš, kaip aš vadinu ir dabar gyvenu dešimtokų medžioklėje, kai visos mokyklos tik ir kviečia :D
O šiaip turiu idėja, kad visiems platinusiems kokios nors dovanėlės ir pan. Kokį renginį, spalvingesnį (tik ne ryškų o.o ) stilių. ar apskritai leisti, ką nors tokio ko neleidžia kituose forumuose :D
Atgal į viršų Go down
http://youngbloodinme.tumblr.com/
moew.
why do you smile like
you have told a secret?
moew.


number of post's: : 633
join date: : 2011-05-07

SVAARBU! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SVAARBU!   SVAARBU! Icon_minitimeTr. 02 08, 2012 7:58 pm

Atsidarymo laikas čia ne prie ko, saulele. Čia trūko pačių žmogeliu inicciatyvos ir noro, nes mes tikrai bandėm klauat ir atsižvelgt į jūsų nuomonę. Renginį? Mes pastatėm visą namą vakarėliui. Kas nors atėjo? Ne.tai vat, nežinau, čia mes kažką ne taip darėm, arba kažkuo netikom.
Atgal į viršų Go down
https://secretshurt.forumlt.com
nenaudojama27.
why do you smile like
you have told a secret?



number of post's: : 71
join date: : 2012-02-04

SVAARBU! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SVAARBU!   SVAARBU! Icon_minitimeKv. 02 09, 2012 1:50 pm

Aš atėjau xD Na bet kokiu atveju prašykit pagalbos, ir jei vis dėlto bus taip kad kursit naujai tai užrezervinkit Chace būtų žiauriai gerai xD
Atgal į viršų Go down
moew.
why do you smile like
you have told a secret?
moew.


number of post's: : 633
join date: : 2011-05-07

SVAARBU! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SVAARBU!   SVAARBU! Icon_minitimeKv. 02 09, 2012 2:07 pm

Geerai gerai :DD
Atgal į viršų Go down
https://secretshurt.forumlt.com
nenaudojama6.
why do you smile like
you have told a secret?



number of post's: : 34
join date: : 2012-01-30

SVAARBU! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SVAARBU!   SVAARBU! Icon_minitimeKv. 02 09, 2012 6:48 pm

Aš nekaltinu jūsų gi... Būčiau atėjusi ir aš BET duodu kelią pirma, mokslams, o tada laisvalaikiui, atleiskit jei ką ne taip pasakiau ;/
O aš Blake, jei kas nors, kur nors vyks, norėčiau rezervuoti :D
Atgal į viršų Go down
http://youngbloodinme.tumblr.com/
moew.
why do you smile like
you have told a secret?
moew.


number of post's: : 633
join date: : 2011-05-07

SVAARBU! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SVAARBU!   SVAARBU! Icon_minitimeKv. 02 09, 2012 8:51 pm

Aš tavęs šiūkštu nekaltinu :ooo čia mees kaltos ir apskritai aš pati bšk mookaus, tad negaliu noūlaifint all day all night :DD viskas tikiuos susitvarkys :DD*
Atgal į viršų Go down
https://secretshurt.forumlt.com
Sponsored content





SVAARBU! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SVAARBU!   SVAARBU! Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
SVAARBU!
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: -.šiukšlės.--
Pereiti į: